13.01.2020

TJ SOKOL KATEŘINICE Vás zve na sportovní ples

ZBYNĚK DĚCKULÁČEK HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

LAĎA LUKÁŠ HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

20.11.2019

KUBA BĚTÍK HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

19.11.2019

MARCEL BEŇO HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

KATEŘINICE

HORNÍ LIDEČ

1:0 na PK

KATEŘINICE

CHROPYNĚ

7:0

KATEŘINICE

LESKOVEC

22:6

KATEŘINICE/RATIBOŘ

HOŠŤÁLKOVÁ

11:4

21.05.2018

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ VE SPORTU

Projekt bezpečné branky

čekání

Prezentace obce v celorepublikovém kole Vesnice roku 2014.

Zobrazit všechny aktuality

O nás

KRÁTCE Z HISTORIE KLUBU

Vznik kopané v Kateřinicích se datuje do válečného období, do roku 1943. K provozování této činnosti bylo nutno vybrat a upravit vhodnou plochu. Byl vybrán pozemek v dolní části obce – v Olší, který byl následně upraven na hřiště. Kateřinice, dle důkazu zachovalých fotbalových registraček, začaly oficiálně hrát v roce 1944 pod názvem „Sportovní klub Kateřinice“. Nový název klubu „Sokol Kateřinice“ se datuje do roku 1945.

ZE SOUČASNOSTI

V současnosti náš fotbalový oddíl sdružuje čtyři mužstva mládeže a jedno mužstvo dospělých a patří k nejaktivnějším organizacím v naší obci. V mládežnických kategoriích máme v soutěži přihlášeny čtyři mužstva. Dorost, který hraje krajskou soutěž, mladší žáky, starší přípravku a mladší přípravku, které hrají vsetínský okresní přebor.

Jedná se o zhruba padesát dětí, které mají po větší část roku zorganizované své sportovní aktivity. Většinu svého volného času tráví na našem hřišti a učí se fotbalové technice.

O mládež se starají za velké pomocí jejich rodičů,kteří pomáhají s dopravou na venkovní zápasy, kvalitní trenéři, naši bývalí fotbalisté.
Mládež celkem odehraje na našem hřišti více než čtyřicet soutěžních zápasů za rok, a stejné množství i venku.Během zimy se mládežníci zúčastňují různých turnajů.

V dospělé kategorii máme od ročníku 2014/15 jenom jedno mužstvo dospělých. Po nepřetržitém patnáctiletém působení v krajském přeboru jsme z ekonomických důvodů byli nuceni přihlásit mužstvo mužů do 1.B. třídy. V soutěžním ročníku 2015/16 se nám podařilo vyhrát skupinu "A" 1.B. třídy, ale po uvážení všech pro a proti jsme postup do 1.A. třídy odmítli stím, že se pokusíme o postup v dalším ročníku. Obhájit titul nebývá jednoduchý úkol, ale nám se toto podařilo a soutěžní ročník 2016/17 vyhráváme. Pro ročník 2017/18 tedy přihlašujeme družstvo mužů do 1.A. třídy. Tým budou tvořit hlavně domácí hráči. Oproti minulým létům muži hrají domácí zápasy v neděli na hřišti v Kateřinicíh. Za Kateřinice nastupuje několik velmi kvalitních fotbalistů, kteří svým přístupem k tréninkům a zápasům dávají velmi dobrý příklad svým následovníkům v mládežnických kategoriích, které jsou budoucností fotbalu u nás.

 

V roce 2012 proběhla kompletní rekonstrukce šaten a sociálního zařízení, které za dobu padesáti let provozu byly značně opotřebované a
nevyhovovaly současnému provozu. Tuto rekonstrukci provedla Obec Kateřinice za finanční pomoci našich sponzorů, a také našich občanů, kteří se společně s pracovníky obce na těchto pracích částečně podíleli.

Na podzim roku 2018 jsme vybudovali pro návštěvníky fotbalových zápasů nový bufet. Veškerý výdělek putuje na provoz mládežnických kategorií.

Zde najdete fotky z oslav 70-ti let fotbalu 

V rámci dotačního Programu MŮJ KLUB vyhlášený pod č.j. 31868/2017, poskytovatel Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy obdrželo TJ. Sokol Kateřinice, z.s. neinvestiční dotaci pro rok 2018 ve výši 132 500,- Kč. Dotace byla použita na podporu zabezpečení sportovní, pohybové, tělovýchovné činnosti dětí a mládeže v mládežnických oddílech fotbalu působících v TJ. Sokol Kateřinice, z.s.. Za finanční podporu MŠMT děkujeme.

V rámci dotačního programu MaS02-18 PODPORA SPORTU DO 2000 OBYVATEL z Fondu Zlínského kraje obdrželo TJ. Sokol Kateřinice, z.s. neinvestiční dotaci pro rok 2018 ve výši 52 000,- Kč. Dotace byla použita na podporu zabezpečení sportovní, pohybové, tělovýchovné činnosti dětí a mládeže v mládežnických oddílech fotbalu působících v TJ. Sokol Kateřinice, z.s.. Za finanční podporu Zlínskému kraji děkujeme.

Dnes je:
Svátek má: