ZBYNĚK DĚCKULÁČEK HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

LAĎA LUKÁŠ HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

20.11.2019

KUBA BĚTÍK HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

19.11.2019

MARCEL BEŇO HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

KATEŘINICE

HORNÍ LIDEČ

1:0 na PK

KATEŘINICE

CHROPYNĚ

7:0

KATEŘINICE

LESKOVEC

22:6

KATEŘINICE/RATIBOŘ

HOŠŤÁLKOVÁ

11:4

21.05.2018

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ VE SPORTU

Projekt bezpečné branky

čekání

Prezentace obce v celorepublikovém kole Vesnice roku 2014.

Zobrazit všechny aktuality

" A " TÝM

Uplynulý podzim, který strávily Kateřinice na dvou frontách, jsme zhodnotili v rozhovoru s trenérem Marcelem Beňem.

Jste spokojeni s 6. místem po podzimu?

Z mého pohledu je to málo. Měli jsme mdlý začátek soutěže. Doma jsme sice otočili zápas s Juřinkou, ale pak ho ztratili se ziskem bodu. Ve Valašských Kloboukách jsme nemohli dát branku a potřetí jsme dva body ztratili ve Valašské Polance, kde jsme vedli 3:1. Na kdyby se nehraje, ale mít o šest bodů víc, tak jsme v tabulce někde jinde.

Prožili jste ale velký úspěch v krajském poháru, kde jste v semifinále.

Je to velká prestiž pro celý klub. Již jako aktivního hráče a nyní trenéra mne tato soutěž velmi zajímala, protože je dobré hrát proti silným soupeřům. Cítil jsem, že kluky pohár nadmíru motivuje a chtějí to dotáhnout třeba až do finále na zlínské Letné.

Kateřinice dokázaly urvat body i v zápasech, kdy to herně poněkud drhlo.

My jsme chtěli od začátku sezony hrát fotbal, ale když nám ty zápasy nevyšly, tak jsme i v důsledku absence důležitých hráčů začali hrát jednoduchý a účelný fotbal, protože to bylo vynucené. Ubojovali jsme to v Kelči a postupně se snažili vyrovnat s absentujícími hráči. Macík byl po operaci kolene, Hrabovský odjel pracovně do zahraničí, ve 4. kole se zranil střelec Fojtů a některé zápasy vynechal také Čtvrtníček. Zůstal nám jediný tahoun Drda a my jsme museli posunout z pozice defenzivního záložníka mladého Bětíka. Ten odehrál vynikající podzim. Připravoval branky, po kterých jsme sbírali body.

Do vyššího fotbalu se vrátili domů bratři Kuzníkové.

Jirka před odchodem do Hošťálkové vyjádřil přání, že se jednou ještě chce do Kateřinic vrátit a zakončit tam bohatou kariéru. V Hošťálkové se stal střelcem. K tomu se věnuje také trenéřině. O tu šanci u nás bojoval jako lev. V létě dřel a v hrubé přípravě předbíhal i mladší kluky. Zvykl si zase na jiný a kvalitnější fotbal. Začal v útoku, ale místo si u nás našel na stoperu. Chce se tady poprat ještě o úspěch a dostat Kateřinice do nejlepší trojice soutěže a finále poháru.

Ondra Kuzník má časově náročnou práci a dostavuje dům. Měl tréninkové úlevy, ale už mu to pomalu končí a bude zase na sto procent v kádru. S bráchou jsou to hecíři v kabině. Ondra je bavič a vytváří pozitivní atmosféru. Kluci jdou za ním.

Do branky přišel odchovanec Miroslav Vrba a zářil.

Měli jsme ze Vsetína vynikajícího Honzu Dobeše. On je jednou nohou pořád v mateřském Vsetíně, což je logické. My jsme tady chtěli přivést brankáře odchovance. Mirek Vrba chytal skvěle ve Valmezu. Chodil jsem se na něho dívat. Když jsme se domluvili s ním i jeho otcem a Honza dostal nabídku ze Všechovic, tak se to upeklo. Mirek nám vychytal spoustu zápasů a marně vzpomínám, jestli šla nějaká inkasovaná branka za ním. Máme domluvu, že by u nás měl nadále pokračovat a zároveň si přidávat tréninky ve Valmezu jako doposud.

Co se bude dít se stávajícím kádrem směrem k jarní části soutěže?

Čekáme návrat marodů i Hrabovského ze zahraničí. Doležel ještě řeší školu a bydlení, ale pokud se usadí na Vsetíně, bude to pro nás ta nejlepší zpráva. Chceme zapojit zase více dorostenců.

Rád pracujete s mladými hráči. Nyní se posun mnohdy velmi mladičkých dorostenců do prvního týmu pozastavil?

Čekáme až další dorostou. Teď tady byl Machala, kterého jsme vyměnili s Ratiboří za Hrabicu. Bohužel se zranil, léčba se protáhla, ale závěr podziumu měl výborný a ukázal, že může jednou rozhodovat i v tak mladém dorosteneckém věku zápasy mezi muží v 1. A třídě, jak k tomu dorostl Bětík.

Dnes je:
Svátek má: