ZBYNĚK DĚCKULÁČEK HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

LAĎA LUKÁŠ HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

20.11.2019

KUBA BĚTÍK HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

19.11.2019

MARCEL BEŇO HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

KATEŘINICE

HORNÍ LIDEČ

1:0 na PK

KATEŘINICE

CHROPYNĚ

7:0

KATEŘINICE

LESKOVEC

22:6

KATEŘINICE/RATIBOŘ

HOŠŤÁLKOVÁ

11:4

21.05.2018

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ VE SPORTU

Projekt bezpečné branky

čekání

Prezentace obce v celorepublikovém kole Vesnice roku 2014.

Zobrazit všechny aktuality

DOROSTI

V létě letošního roku prošel dorost sdruženého týmu Kateřinic a Ratiboře hrající krajskou soutěž Zlínského kraje velkou obměnou. Skončilo 5 hráčů ročníku nar. 2000, Marek Bětík je 90% v Atýmu mužů a David Veselý odešel do ValMezu, takže jsme mínus 7 hráčů z minulého ročníku, dá se říct že lídrů.

Z družstva starších žáků Ratiboře se k nám posunulo 6 ogarů, ze Vsetína k nám přišli Jirka Karlík a Mirek Mika a tak se trenérům Jakubu Bětíkovi, Tomáši Janotovi a Lukaši Dančákovi v červenci na začátek přípravy hlásilo 20 borců. Takže se rodil úplně nový tým.

Začátek podzimu byl výborný, vyhráli jsme z prvních čtyřech zápasů tři, ale nevýzrálost tohoto týmu se ukázala v prostřední části sezóny. Přišly výbuchy v Hrozenkově(0:4), v Lužkovicích(0:7) a doma s Malenovicemi kdy jsme vedli 3:0(3:5). V mnoha zápasech jsme byli jasně lepší, ale nevyhráli jsme (Kelč, Vlachovice), takže sebevědomí a nálada v týmu šla hodně dolů. Trenéři hledali nové lídry týmu.

Po rozhovoru s trenéry si starší hráči uvědomili, že jsou to oni, kdo má tým táhnout, kdo má jít mladším klukům příkladem, jak svými výkony na hřišti tak i nastavením v hlavě. Najednou jsme tu měli sebevědomý tým plný osobností. Kluci se navzájem podporovali, fandili si, starší se stali lídry a tím se zvedly výkony i těch mladších. Dá se říct, že jsme celý podzim hráli pěkný kombinační fotbal, ale sebevědomí, soudržnost a dobrou náladu v týmu jsme my trenéři cítili až v posledních čtyrech zápasech. Po podzimu jsme na 10. místě se ziskem 17 bodů. V zimě tvrdě potrénujeme a na jaře se chceme posunout nahoru. V týmu cítím dobrou atmosféru, takže nevidím důvod proč by to nemělo jít.

Jakub Bětík - trenér

Dnes je:
Svátek má: