TURNAJ MINI, MLADŠÍCH A STARŠÍCH PŘÍPRAVEK

Prezentace obce v celorepublikovém kole Vesnice roku 2014.

Zobrazit všechny aktuality

KS DOROST - mistrovský zápas

KATEŘINICE - LOUKY "B" 8:0

Soupeř přijel pouze s osmi hráči a bylo jasné, že v tomto utkání půjde jenom o to, kolik nastřílíme branek. Nutno ocenit, že soupeř nezkoušel zápas přeložit na jiný termín, aby kádr doplnil hráči z "A" týmu.

Od první minuty jsme hráli pouze na polovině hostů, ale hra do plných se nám moc nedařila. Na první branku se čekalo do 15´ kdy se po rohu trefil Daniel Mikšík 1:0. Další příležitosti borci s ledovým klidem zahazovali. Teprve ve 40´ se poprvé v utkání trefil kapitán Štěpán Hlinšťák. Stav 2:0 po první půli byl hodně milosrdný.

Hned po změně stran ve 48´ se trefil po druhé Daniel Mikšík a soupeř rezignoval 3:0. Běžela 54´ kdy byl v pokutovém území podražený Marek Bětík a penaltu proměnil brankář Libor Mikšík, který už vlastně hrál taky v poli 4:0.

Potom přišly opět chvíle kapitána, který během čtyř minut a to v 67´ 68 ´ a 70´ zaznamenal hatrick 7:0. A skóre uzavřel krásnou střelou opět Libor Mikšík, kterému do hatricku mnoho nechybělo, neboť mu jeden gól nebyl uznaný pro těsný ofsajd 8:0.

Branky: ŠTĚPÁN HLINŠŤÁK 4x; LIBOR MIKŠÍK 2x; DANIEL MIKŠÍK 2x