ZBYNĚK DĚCKULÁČEK HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

LAĎA LUKÁŠ HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

KUBA BĚTÍK HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

19.11.2019

MARCEL BEŇO HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

HORNÍ LIDEČ

1:0 na PK

CHROPYNĚ

LESKOVEC

KATEŘINICE/RATIBOŘ

HOŠŤÁLKOVÁ

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ VE SPORTU

Projekt bezpečné branky

čekání

Prezentace obce v celorepublikovém kole Vesnice roku 2014.

Zobrazit všechny aktuality

Prezentace obce Kateřinice v soutěži Vesnice roku 2014

V pátek 5.9.2014 jsme se zúčastnili prezentace obce Kateřinice v soutěži Vesnice roku 2014.Do celorepublikového kola jsme se dostali jako vítězové krajského kola ve Zlínském kraji.Hodnotící komisi čakala čtyřhodinová šichta.Představily se sdružení a spolky z Kateřinic.

Na nás jako TJ Sokol Kateřinice bylo vyčleněno jen asi deset minut.Pro komisi byl připraven krátký ukázkový trenink našich mládežnických celků.Měli možnost si vyzkoušet slalom s míčem,střelbu penalt a prohlídku šaten a hřiště.

Dnes je:
Svátek má: