ZBYNĚK DĚCKULÁČEK HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

LAĎA LUKÁŠ HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

20.11.2019

KUBA BĚTÍK HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

19.11.2019

MARCEL BEŇO HODNOTÍ PODZIMNÍ ČÁST.

KATEŘINICE

HORNÍ LIDEČ

1:0 na PK

KATEŘINICE

CHROPYNĚ

7:0

KATEŘINICE

LESKOVEC

22:6

KATEŘINICE/RATIBOŘ

HOŠŤÁLKOVÁ

11:4

21.05.2018

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ VE SPORTU

Projekt bezpečné branky

čekání

Prezentace obce v celorepublikovém kole Vesnice roku 2014.

Zobrazit všechny aktuality

PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Starší přípravka Kateřinice.

Většinu týmu tvoří ročníky 2009 a především 2010 a hlavně tito nejmladší se připojili od léta k týmu a v některých zápasech hlavně na začátku to bylo znát, proto byl podzim pro některé hráče seznamovací. Větší hřiště, branky, protihráči, větší rychlost, zodpovědnost.... Každopádně jsme i přesto podávali dobré výkony. I když často opakuju, že na výsledky zatím pořád nemusíme hledět, vysvětlete to dětem...Třetí místo v tabulce naši části okresního přeboru je maximum, které jsme mohli asi uhrát.

Až na zápasy s Ratibořem a Vsetínem, které jsme i přes převahu soupeřů měli odehrát soustředěněji, byly ostatní zápasy v naši režii a výsledkem toho je dobré umístění, vysoký počet nastřílených gólů a to rozdělených na hodně hráčů v týmu. Negativem je někdy nevyrovnanost výkonů u některých, kdy se střídají skvělé výkony se špatnými a řekl bych ztráta motivace v zápasech se silnějšími soupeři.  Na druhou stranu u většiny pozoruji zlepšení dovedností, chuť hrát, být na hřišti....
Do tréninku jsme zapojili více cvičení s míčem u nohy, soubojů jeden na jednoho a snad se to projevuje a bude projevovat ještě více.  Poslední zápas na trávě jsme odehráli v říjnu, dali jsme si krátkou pauzu a byli osloveni k účasti seriálů turnajů v hale pod hlavičkou Futsalu FAČR. Turnaje jsou pro 4 týmy na dopoledne. Tento model mi přijde přínosnější, netrávíme celý den na turnaji čekáním  mezi zápasy, odehrajeme větší minutáž...Mimo to máme v plánu i klasický halový turnaj v Rožnově a odehráli jsme za pěkného počasí přátelák na Vsetíně na umělce. Přes vánoce dáme regulérní pauzu a po novém roce  začneme tréninky v tělocvičně a zimní program.

Zbyněk Děckuláček- trenér

Dnes je:
Svátek má: