VÍTĚZSTVÍ  MARKA  BĚTÍKA   V ANKETĚ   VALAŠSKÉHO FOTBALU.

KATEŘINICE
VALAŠSKÉ KLOBOUKY 5:4 na PK

NEVŠOVÁ

KATEŘINICE 2:4


CHORYNĚ

KATEŘINICE 2:8

Projekt bezpečné branky

čekání

Prezentace obce v celorepublikovém kole Vesnice roku 2014.

Zobrazit všechny aktuality

Mladší přípravka

Kádr mladší přípravky tvoří borci narození v roce 2008 a mladší.

Hraje systémem 4+1s letmým střídáním.
Soutěž se hraje systémem miniturnajů.
Každého turnaje se zúčastní vždy čtyři týmy a hrají každý s každým na 2x 13´
Hraje se najednou na dvou minihřištích o rozměrech 30x20 m.
Tady najdete: PROPOZICE PRO MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

 HODNOCENÍ  PODZIMNÍ  ČÁSTI 2017/18

Mladší přípravka hrála v ročníku 2016/2017 díky velkému počtu dětí ve dvou týmech a obě namíchaná družstva si vedla moc dobře. Vrcholem sezóny bývá měsíc červen, kdy probíhají závěrečné turnaje, kterých jsme se zúčastnili a odvezli si několik pohárů za přední příčky. V letošní sezóně máme zapsaný jeden tým, který navazuje na výborné výsledky.

Pro letošní sezónu využíváme především ročníky narození 2009, 2010 a částečně ročník 2011. Máme i mladší hráče, které se snažíme zapojovat v tzv. minipřípravce, ve které si s dětmi spíše hrajeme, poznávají první „oťukávání“ s míčem a hřištěm a je pak tato příprava u některých zajímavý základ v mladší přípravce. V podstatě pracujeme s dětmi už od 4 let věku.

Na konci prázdnin proběhl za podpory místních spolků a obce velký turnaj mládeže u nás v Kateřinicích za účasti 14 týmů mladší a starší přípravky. Mladší přípravka získala 4. místo z 8 zúčastněných a starší dokonce svou kategorii vyhrála v konkurenci 6 týmů. Navíc byli ocenění dva místní borci – Aleš Kobeda a Radim Bětík jako nejlepší brankář a nejlepší střelec ve svých kategoriích.

Letos jsme si navíc mohli dopřát uspořádat třídenní soustředění v Jeseníku nad Odrou. Jednalo se akci od pátku odpoledne do nedělního odpoledne, během níž jsme využili ubytování a sportovní prostory sportovního centra v Jeseníku nad Odrou, kde pořádají svá soustředění i některé týmy z vyšších soutěží. Měli jsme k dispozici dvě hřiště, tělocvičnu, samozřejmě plné stravování. Na soustředění probíhal fázový trénink, sehráli jsme přátelské utkání s místním týmem a hlavně soužití v kolektivu, strávení času bez rodičů…Součástí soustředění byl i výlet do Olomouce, kde jsme navštívili ligové utkání Olomouc - Slavia, ze kterého měly děti nezapomenutelný zážitek.

V minulých letech jsme si dopřávali luxusu silných ročníků a vzhledem k tomu, že každá třída mládeže je složena ze tří ročníků je těžké složit a udržet mládežnické týmy a navazovat na vyšší stupně jako žáci a dorost. Proto bychom rádi zaujali a přivítali nové hráče i fotbalistky. Tréninky v tělocvičně začnou hned po novém roce a není nic jednoduššího, než se přijít podívat. Snažíme se informovat na infokanálu, kde jsou i kontakty na trenéry. Tímto bychom rádi apelovali na rodiče a prarodiče, aby vedli děti k pohybu a sportu. Možností je v dnešní době spousta, my můžeme nabídnout časovou i cenovou dostupnost, určitou tradici a snad i kvalitu a vstřícnost.

Podzmní část hodnotil trenér mladší přípravky ZBYNĚK  DĚCKULÁČEKDnes je:
Svátek má: